Natalia Stankiewicz-Tuwalska

Drodzy Wyborcy!

Na co dzień zajmuję się 50-hektarowym gospodarstwem rolnym. Wychowuję nastoletniego syna Huberta. Jestem sołtysem sołectwa Korzęcin. Zawsze jestem blisko ludzi. Sprawy lokalne i sąsiedzkie są bardzo ważne w mojej działalności społecznej. Uważam, że aby dobrze działo się w powiecie muszą zadziałać te instrumenty wspierające działalność sołectw, jak i te które napędzają rozwój gmin. Niezbędnym jest pozyskiwanie środków zewnętrznych na budowę dróg w powiecie i gminach. A przede wszystkim ważny jest człowiek.
 
                                                                                                                            Z wyrazami szacunku
                                                                                                                                Natalia Tuwalska